Мій сайт

Головна » 2011 » Декабрь » 27 » Оголошення для школи
11:22
Оголошення для школи


Оголошення

             20 грудня 2011 року, на виконання домовленості, досягнутої 26 листопада 2011 року, була підписана угода про співпрацю двох навчальних закладів Чернівецької області: Чернівецької гімназії № 6 та Романковецької гімназії Сокирянського району.

           Про співробітництво в галузі наукових досліджень, вивчення державної та рідної мов, розвитку обміну досвідом між педагогами та учнями мріяв і К.Ф. Попович. Саме його добре ім’я і стало поштовхом до укладання угоди, яку скрипіли підписами на Сокирянщині директори І.А. Ігнат та В.М. Степаненко.

            Під час зустрічі учень Романковецької гімназії Назар Тарабузан представив гостям дослідницьку роботу про життєвий та творчий шлях Костянтина Поповича. Також були продемонстровані відеосюжети про знаного Академіка та представлено музейні експонати, які подарував закладу ще за життя Костянтин Федорович.

            Чернівецькі гості щиро вдячні романківчанам за організовану екскурсію до одного з визначних центрів сучасної енергетики України і Європи – Дністровського комплексного гідровузла.

 

Переглядів: 546 | Додав: Adik | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Среда, 12.08.2020, 07:16
Вітаю Вас Гість

Категорії розділу

Оголошення [92]

Пошук

Статистика