Мій сайт

Головна » 2012 » Февраль » 2 » Правила прийому до школи №29
17:33
Правила прийому до школи №29

 

Управління освіти Чернівецької міської ради

Чернівецька спеціалізована школа І ступеня №29

Чернівецької міської ради

 

 

 

«Затверджено»

рішенням педагогічної ради

від «30» серпня 2007р.

протокол №1

 

                                          Правила

Конкурсного приймання дітей

(учнів, вихованців) до Чернівецької

Спеціалізованої школи I ступення №29

Чернівецької міської ради

 

  м. Чернівці

 

 

1. Загальні положення

    1.1. Правила конкурсного приймання до Чернівецької спеціалізованої школи  І ступеня №29  розроблені на  підставі Інструкції  про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів),  затвердженої наказом МОН України № 389 від 19.06.2003 року та зареєстрованої Мінюстом України 04.07.2003 р.  № 547/7868, Положення про загальноосвітній навчальний заклад та Статуту спеціалізованої школи   І ступеня №29.

1.2. Приймання дітей (учнів) до спеціалізованої школи І ступеня №29  здійсню­ється на конкурсній основі.

   1.3. У конкурсному відборі (конкурсі) можуть брати участь діти  незалежно від місця проживання.

1.4. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

 

2. Організація конкурсу

2.1. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщуєть­ся у приміщенні спеціалізованої школи І ступеня №29. Зміст оголошення може  доводитися до відома населення через місцеві засоби масової інформації.

2.2. Не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу в приміщенні спеціалізованої школи І ступеня №29 вивішується перелік питань з яких проводитимуть­ся випробування.

2.3.Конкурсне приймання проводиться у квітні-травні. За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання , яке  організовується таким чином, щоб зарахування дітей відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

2.4. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основний. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.5. Для проведення конкурсних випробувань у спеціалізованій                         школі І ступеня №29 створюється конкурсна комісія, склад якої затверджується наказом директора за погодженням з радою спеціалізованої школи                               І ступеня №29. До складу конкурсної комісії залучається практичний психолог. Головою конкурсної комісії є директор спеціалізованої школи І ступеня №29   або його заступник.

2.6. До участі в конкурсі допускаються діти  на підставі  заяви  батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім'я директора спеціалізованої школи І ступеня №29. Для участі в конкурсі подаються копія свідоцтва про народження та меди­чна картка дитини встановленого зразка.

2.7. До конкурсної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших доку­ментів, які підтверджують здібності учнів з обраної спеціалізації та відображають їх навчальні та творчі досягнення.

2.8. Не дозволяється вимагати  довідок з місця роботи батьків, характеристик дітей тощо.

 

3. Проведення конкурсу

 

3.1. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу Чернівецької спеціалізованої школи І ступеня №29 проводиться в квітні-травні  у формі співбесіди  з дитиною в присутності її батьків або осіб, які їх замінюють.

3.2. Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу включає виконання спеціальних діагностичних завдань для пере­вірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематично­го навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеціалізації спеціалізованої школи                      І ступеня №29.

Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матеріалів, запропонова­них центрами практичної психології і соціальної роботи (психологічними службами) та затверджує директор за погодженням з  управлінням освіти  Чернівецької міської ради.

Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу. Співбесіда не повинна тривати  більше 30 хвилин.

3.3. Чисельність педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу спеціалізованої школи І ступеня №29, не може перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога.

Діти, які не пройшли конкурсу для зарахування до 1-го класу спеціалізованої школи І ступеня №29, вступають до іншого загальноосвітнього навчального закладу.

3.4. Результати конкурсних випробувань (у тому числі співбесіди) оформляють­ся у вигляді протоколів  відповідної комісії, які зберігаються в тому са­мому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів (вихованців).

3.5. Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов’язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор спеціалізованої школи І ступеня №29.

3.6. Діти, які не з'явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

 

4. Порядок зарахування

 

4.1. Діти, які згідно з рейтингом пройшли конкурс зараховуються до спеціалізованої школи І ступеня №29 наказом директора на підставі рішення конкурсної комісії. Зарахування дітей  проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

4.2. До спеціалізованої школи І ступеня №29 подаються такі документи: копія свідоцтва про народження, медична картка  (довідка) встановленого зразка.

4.3. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням кон­курсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією.

 

Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються директором спеціалізованої школи І ступеня №29  за погоджен­ням з управлінням освіти Чернівецької міської ради. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняється.

 

4.4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до управління освіти Чернівецької міської ради, яке створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

4.5. Діти, які за підсумками конкурсу не зараховані до спеціалізованої школи І ступеня №29, вступають на навчання до іншого загальноосвітнього навчального закладу.

4.6. Діти, які зараховані до спеціалізованої школи І ступеня №29, але не приступили до занять без поважних при­чин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з спеціалізованої школи І ступеня №29. На звіль­нені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.

 

5. Контроль за проведенням конкурсу

 

5.1. Директор спеціалізованої школи І ступеня №29 несе персональну відповідальність за дотримання вимог Правил конкурсного приймання.

5.2. Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахування дітей  до спеціалізованої школи І ступеня №29  та  його результатами покладається на  управління освіти Чернівецької міської ради.

5.3. При порушенні  вимог  Правил конкурсного приймання, розроблених Чернівецькою спеціалізованою школою І ступеня №29, рішенням  управління освіти Чернівецької міської ради результати конкурсу визнаються недійсними. У такому разі управління освіти Чернівецької міської ради організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.

 

 

Переглядів: 593 | Додав: Adik | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Среда, 12.08.2020, 05:50
Вітаю Вас Гість

Категорії розділу

Оголошення [92]

Пошук

Статистика